Jak szybko rozwija się sport enduro, można zobaczyć na opublikowanej właśnie liście drużyn Enduro World Series. Do drugiego sezonu EWS zarejestrowało się już 26 drużyn. Kiedy przyjrzysz się bliżej zespołom, zauważysz zrównoważoną mieszankę zawodników enduro, downhill i XC. Oprócz dwóch asów XC, Cecile Ravanel i Tanji Zakelj, na starcie będzie można zobaczyć także mistrza świata w downhillu Grega Minnaara.
Ważne informacje o zespołach i ich kierowcach można także znaleźć na stronie www.enduroworldseries.com.
Zespół BMC Enduro Racing
François Bailly-Maître
Aarona Bradforda
Floriana Gołaja
Kerstin Koegler
Góra Cannondale
Jerome Clementz
Benjamina Cruza
Paulina Dieffenthaler
Marka Weira
Jasona Moeschlera
Marco Osborne’a
Zespół Canyon Factory Enduro
Fabiana Barela
Joe Barnesa
Ludwik Maj
Ines Thoma
Zespół Akcji Cube
Laurę Brethauer
Ludwiga Dohla
Mikołaj Ław
Scotta Laughlanda
Andrzeja Wagenknechta
Gustava Wildhabera
Cykle Devinci
TBA
Zespół Focus Trail
Markusa Reisera
Tobiasz Reiser
Fabiana Scholza
Wyścigi fabryczne FRM
Aleksa Lupato
Denny’ego Lupato
Andrei Pirazzoliego
Gigantyczna fabryka poza drogą
TBA
Wyścigi fabryczne GT
Dana Athertona
Marcina Maasa
GT – sesja pulsacyjna
Cedric Ravanel
Cecile Ravanel
Gatien Pernet
Cykle Ibisa
Anna Karolina Chausson
Manuela Ducciego
Jeffa Kendalla-Weeda
Briana Lopesa
Walentyna Macheda
Intensywne GoPro
Daniela Algarrę Navarro
Piwo Mateusz
Pol Romero Perich
Ferrana Jorby
Guillema Jorbę
Vaia Verbeeck
Bernata Guardii Pascala
Republika Grawitacji Lapierre'a
Samuela Blenkinsopa
Loica Bruniego
Emmelina Ragot
Lorisa Vergiera
Nicolasa Vouilloza
Mondrakera
Rogera Gonzalesa
Jakub Santana
Zespół Norco Enduro World
TBA
Załoga Orbea Enduro
Szymon Andrzej
Aurelien Demailly
Santiago Lombo
Kevina Lorenzato
Markela Uriarte
Vid Persak
Wielokąt UR
Aureliena Giordanengo
Jamie Nicol
Micka Hannaha
Tracy Hannah
Fabiana Kusinie
Zespół PuroMTB Kostaryka Enduro
TBA
Góra Skalista – Zespół Rajdowy URGE bp
TBA
Rowery Santa Cruz
Cedrik Grace
Steve'a Peata
Chrisa Johnstona
Dylana Wolsky’ego
Grega Minnaara
Josha Brycelanda
Zespół Scotta SR Suntour
Remy’ego Absalona
Tomasza Lapeyriego
Elliota Trabaca
Specjalistyczny zespół wyścigowy
Anneke Beerten
Troya Brosnana
Curtisa Keene'a
Michał Prokop
Mitcha Ropelato
Zespół Trek Factory Racing Enduro
Jeremy’ego Horgana Kobelskiego
Heather Irmiger
Justyn Lew
Tracy Moseley
Rossa Schnella
René Wildhaber
Zespół Unior Tools
Ruaridha Cunninghama
Ziga Pandur
Brak dostępnego zdjęcia Nejca Rutara
Anze Zabjek
Tanja Zakelj
Yeti Belgia – Zachęcam bp Enduro Team
Johnny'ego Magisa
Brice'a Liebrechta
Tomek Maes
Robina Matota
Yeti – Zespół fabryczny Fox Shox
Jareda Gravesa
Richiego Rude'a
Chrisa Heatha
Mike West
Schreibe einen Kommentar